Hortus

Nekustamie īpašumi

Akcijas piedāvājumiPar mums Privātuma aizsardzības noteikumi Sīkdatnes Kredītpiedāvājumi Kontakti Citadele logo

Sīkdatnes

Mēs - sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Hortus Residential” (turpmāk – “Hortus” vai “mēs”) rūpējoties par Jūsu privātumu un Personas datu aizsardzību, esam izstrādājuši šos Sīkdatņu lietošanas noteikumus.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir informācija neliela teksta faila veidā (bieži vien sastāv vien no skaitļu un burtu virknes, identificē tavu ierīci, bet var saturēt arī citu informāciju), kuras izmantotās ierīces (datora, planšetdatora, mobilā tālruņa vai citas ierīces) pārlūkprogramma (piemēram, Google Chrome, Microsoft Edge, Firefox, Opera u.c.), atbilstoši tās iestatījumiem, saglabā ierīces cietajā diskā, kad tu apmeklē Citadeles mājaslapas un atļauj mājaslapai atpazīt tavu ierīci.

Sīkdatnes izveido un tās saturošo informāciju nosaka Hortus mājaslapas serveris, kurš lieto ikreiz, kad tu apmeklē mājaslapu. Sīkdatni var uzskatīt par interneta lietotāja identifikācijas karti, kas sniedz informāciju mājaslapai par katru nākamo reizi, kad tu to apmeklē.

Sīkdatnes nav bīstamas, un tās nevar izmantot, lai izplatītu vīrusus. Tāpat, saglabājot sīkdatnes ierīces cietajā diskā, tās nevar piekļūt un nolasīt citu informāciju, kas glabājas ierīces cietajā diskā, iegūt e-pasta adresi u.tml. Sīkdatnes satur un nodod Citadeles mājaslapu serverim tik daudz informācijas, cik tu esi atļāvis.

Kādas kategorijas sīkdatnes izmantojam mājaslapās?

Hortus mājaslapā tiek izmantotas tikai nepieciešamās (funkcionālās) sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai tu varētu izmantot mūsu mājaslapas sniegtās iespējas, identificēties, piekļūt vietnei droši; tās ļauj Hortus mājaslapai atcerēties tevis veiktās izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, lietoto valodu u. tml.), tādējādi uzlabojot un personalizējot mājaslapu, kā arī nodrošināt mājaslapas pamatfunkcijas. Šīs sīkdatnes neizseko tavas pārlūkošanas darbības citās vietnēs un neapkopo informāciju par tevi.

Mēs izmantojam šādas nepieciešamās (funkcionālās) sīkdatnes, pamatojoties uz Hortus likumīgajām (leģitīmajām) interesēm:

1. “cpanel” – šī sīkdatne nodrošina mājaslapas pamata funkcionalitāti un tās darbības/glabāšanas ilgums ir sesijas ietvaros;

2. “PHPSESSID” – šī sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu un identificētu lietotāju unikālo sesijas ID serverī un pārvaldītu lietotāja sesiju vietnē, un tās darbības/glabāšanas ilgums ir sesijas ietvaros.

Kā ar mums sazināties?

Jautājumu, kas saistīti ar sīkdatņu izmantošanu un personas datu apstrādi, gadījumā, tu vari sazināties ar mums, rakstot uz attiecīgās Hortus e-pasta adresi:hortus@citadele.lv, t.sk. sazināties ar personas datu aizsardzības speciālistu, un tev tiks sniegta visa nepieciešamā informācija, t.sk., atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Visa informācija tiks nodota atbildīgajam darbiniekam, kurš sniegs atbildi uz tavu pieprasījumu.

Ar detalizētāka informācija par Hortus īstenoto personas datu apstrādi var iepazīties HortusPrivātuma aizsardzības noteikumos.

Kā nodrošinām aktuālu informāciju par Citadeles izmantotajām sīkdatnēm mājaslapās?

Lai tavā rīcībā vienmēr būtu aktuāla informācija par Hortus izmantotajām sīkdatnēm mājaslapā, mēs, atbilstoši tiesību aktu prasībām nodrošināsim šo noteikumu regulāru pārskatīšanu un atjaunošanu un informēsim par to.

Patiesā cieņā,

Jūsu SIA “Hortus Residential”

Jaunumi