Hortus

Nekustamie īpašumi

Akcijas piedāvājumiPar mums Kredītpiedāvājumi Kontakti Citadele logo
Pārdots
1
1 2 3 4 5 6

Pārdod Komercplatības 18. Novembra iela 193

Cena : Pārdots

Īpašuma informācija

Adrese: 18. Novembra iela 193
Kadastra nr.:
Pagasts / Rajons : Daugavpils, Jaunbūves
Dzīvojamā platība : 1539 m2
Apkures veids:
Veids : Pārdod
Objekts : Komercplatības
Būvniecības gads : 1987
ID: #79
Cena : 155,000 € ( 100.71 €/m2 )

Īpašuma apraksts

Ēka atrodas Daugavpils pilsētas Jaunbūves mikrorajonā, gar pilsētas galvēno maģistrāli – 18. novembra ielu, kvartālā ko ierobežo Liepājas, 18. novembra un Valkas ielas. Attālums līdz pilsētas centram ir ~6 km. Sabiedriskā transporta kustību līdz pilsētas centram nodrošina tramvaju un autobusa maršruti pa 18. novembra ielu. Tuvākā pilsētas autobusu pietura pretī ēkai, attālums līdz tuvākajai tramvaja un starppilsētas autobusu pieturvietai ~10 m.
Ēka celta 1987. gadā kā administratīvā ēka. Ēka ir pieslēgta centralizētiem elektrotīkliem, pilsētas ūdensvada un kanalizācijas tīkliem, kā arī ir ierīkota dabas gāzes apkures sistēma.
Ēkas 1. stāvā, kuru skatlogi iziet uz 18. novembra ielu, tiek izmantotas kafeinīcas, veikala-salona, solārija un lombarda vajadzībām. Telpās ir veikts labs kosmētiskais remonts, kā arī ir ierīkota dabas gāzes apkures sistēma.
1. stāva telpas, kuru logi iziet uz pagalma pusi, tiek izmantotas frizētavas, apavu un šūšanas darbnīcu vajadzībām. Telpas ir apmierinošā tehniskā stāvoklī un ir pieslēgtas visām inženierkomunikācijām .
2. stāva telpas tiek izmantotas darbnīcu un šūšanas uzņēmuma vajadzībām. 2. stāvā telpās ir veikts kosmētiskais remonts. Telpas ir pieslēgtas visām inženierkomunikācijām .
3. stāva telpas tiek izmantotas šūšanas uzņēmuma vajadzībām. Telpās ir veikts kosmētiskais remonts. Telpas ir pieslēgtas visām inženierkomunikācijām .
Iespējams bankas ilgtermiņa kredīts. Detalizēta informācija pa telefonu vai e-pastu.


Publicēts: 28.Oct 2014 | Skatījumi: 21453

Atrašanās vieta

Pārdevējs

Rihards Baltskars

pārvaldītājs
Telefons : 67778000
E-pasts : Rihards.Baltskars@citadele.lv
Jautāt pārdevējam

Jaunākie piedāvājumi